Dnes je 29. 05. 2024

Herní portál Sunmaker spustil unikátní akci, lidé si mohou vyzkoušet ruletu zdarma v ručně malované grafice

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Dub 23rd, 2014
0 komentářů

Online herní portál Sunmaker spustil unikátní reklamní akci, v rámci které si lidé mohou vyzkoušet hraní klasické rulety zdarma. Zábavné grafické prostředí simulující ruční nákres je hráčům k dispozici na zábavních portálech Seznamu, Centrumu či webech herní společnosti Geewa. Akce také plně využívá nejmodernějších komunikačních kanálů a umožňuje tak hráčům soupeřit s přáteli přes sociální síť Facebook a porovnávat dosažené skóre.

Ojedinělá akce s názvem Ruleta pro každého si klade za cíl představit tuto hru jako společenskou zábavu s bezmála třísetletou tradicí. Uživatelé si tak mohou v příjemném grafickém rozhraní s hudebním podkresem osvojit postupy hraní, vyzkoušet pravidla rulety v praxi nebo soupeřit s přáteli na sociálních sítích. Pokud budou chtít hráči zkusit své znalosti finančně zúročit, mohou si za minimální vklad vyzkoušet ostrou variantu rulety proklikem na herní portál Sunmaker.

“Nejnovější akci jsme se rozhodli zaměřit na ruletu, jelikož se jedná o celosvětově zcela nejpopulárnější hru. Věnují se jí totiž lidé jak v kasinech napříč planetou, tak v rámci společenských her na dovolených či v rodinném kruhu. Její dlouhá historie vypovídá o tom, že je v ní správně vyvážen aspekt lehké matematiky, zábavy a maximální možnosti volby. A to se nám velmi líbí,” objasnil záměr Libor Matoušek z online herního portálu Sunmaker.com. “Ruleta v ostré verzi a hazardním podání je určena výhradně uživatelům starším 18 let, v rámci naší reklamní akce ji však mohou vyzkoušet úplně všichni. Jedná se o stejnou hru, jakou mnoho lidí zná z dětské sbírky her, jen je zasazena v moderním online prostředí,” doplnil Matoušek.

Akci s ruletou si můžete prohlédnout a vyzkoušet  zde.