Dnes je 24. 04. 2024

Generica slaví 20 let a rozšiřuje své portfolio

Autor: Redakce
Rubrika: Zdravotnictví
Čvn 26th, 2015
0 komentářů

Společnost Generica slaví na slovenském trhu již dvacetiletou existenci. Díky neustálé modernizaci výroby a vývoji nových produktů se společnost od roku 1995 stala silným konkurentem velkým zaběhnutým firmám. V letošním roce také plánuje rozšířit své portfolio o nové produkty.

V letošním roce slaví největší slovenský výrobce léčiv 20 let od svého založení. V současnosti se zabývá postupnou výměnou umělých sladidel za přírodní a také neustálým vývojem nových produktů, které lidem usnadní život. Společnost nabízí široké portfolio doplňků stravy z řad vitamínů a minerálů, probiotik, ale také mastí a tělových přípravků. „V letošním roce se tato nabídka rozrostla o novinku v podobě dermální emulze Erevit, která je vhodná pro suchou až atopickou pokožku. Další produkt, tablety Laktoleraza, uvítají především lidé, kteří trpí intolerancí laktózy,“ vysvětluje PharmDr. Klára Minczinger, produktová manažerka společnosti Generica. Další novinky společnost představí na podzim. K příležitosti 20. výročí založení připravila Generica též krátký dokumentární film, ve kterém představuje svou historii, ale i jednotlivé výrobní procesy a novinky.

Od svého vzniku v roce 1995 se Generica zaměřuje na vysokou kvalitu produktů, inovaci výrobních technologií i aktuální trend ekologického chování. Díky těmto přednostem se společnost rozrostla o pobočku v České republice. Rok 2011 pro ni znamenal modernizaci vybavení a inovaci technologií, které využívají sluneční energii ze solárních panelů. Během následujících let se Generica stala silným konkurentem i velkým zaběhnutým firmám.