Dnes je 22. 04. 2024

Franšíza představuje efektivní formu podnikání pro hypoteční specialisty

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Čvc 31st, 2017
0 komentářů

Největší specializovaný hypoteční makléř na českém trhu, společnost Gepard Finance, rozšiřuje svoji síť franšíz. Hypotečním specialistům dává příležitost realizovat svou činnost na základě franšízové licence, která jim umožňuje působit jako samostatný podnikatel a současně čerpat benefity vyplývající ze zkušenostmi prověřeného podnikatelského konceptu.

Společnost Gepard Finance působí na českém trhu již 15 let a celou dobu bez přestávky roste. Svým hypotečním makléřům nabízí silnou značku, know-how i zázemí stabilní společnosti ve formě franšízy. „Naše franšíza představuje velmi zajímavou alternativu k obvyklým formám spolupráce v oblasti finančního poradenství, kterými jsou multi-levelové společnosti nebo broker pooly,“ uvádí Jiří Pathy, místopředseda představenstva Gepard Finance. „Pro hypoteční specialisty je naše franšíza nejlepší volbou, protože s ní získávají zkušenosti a podporu silného hráče na trhu s tradicí i dobrým renomé,“ dodává Jiří Pathy.

Zkušenostmi prověřený podnikatelský koncept od Gepard Finance umožňuje zaštítit se zavedenou a silnou značkou Gepard Finance, přičemž jako franšízový partner zůstává makléř z právního hlediska samostatným podnikatelem. Franšíza Gepard Finance umožňuje získat trvalý zdroj příjmů díky doporučením a spolupráci s velkými realitními sítěmi i posílit osobní brand makléře. Principy fungování společnosti jsou výhodné pro obě strany. „Gepard Finance mi dodává zázemí, metodickou podporu a díky postavení silného hráče na trhu mi umožňuje vyjednat skvělé podmínky pro klienty,“ líčí svoji zkušenost Petra Nesvadbová, hypoteční makléřka a majitelka franšízy v Olomouci. „Jako velkou přednost vidím přehledný informační systém, celorepublikovou značku nebo kompletní marketingovou podporu,“ dodává Ota Gottstein, hypoteční makléř a majitel franšízy v Písku. Podle něj nezůstává pozadu ani perfektní školicí systém Gepard Akademie.