Dnes je 25. 05. 2024

First Minute: Pořiďte si dovolenou už teď za pouhých 1 500 Kč

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Zář 25th, 2019
0 komentářů

Letošní letní sezóna opět ukázala nekončící zájem Čechů o dovolené v zahraničí. Trendem posledních let je také nakupovat zájezdy už dlouho dopředu. Díky First Minute nabídkám si lidé s předstihem zarezervují pobyty v těch nejžádanějších destinacích a nejlepších hotelech a nemusejí čekat, co na ně zbude. U cestovní agentury Invia lze na nákup First Minute dovolené využít zajímavých slev a akcí, u vybraných pobytů na vás čeká možnost změny zájezdu zcela zdarma. Díky akci Chytrá záloha si navíc lidé momentálně mohou pořídit vysněnou dovolenou za pouhých 1 500 korun a zbytek doplatit později.

Příznivá ekonomická situace v České republice i neoslabující chuť Čechů cestovat zvyšuje zájem o dovolené. „Prodej zájezdů se během letní sezóny meziročně opět zvýšil, a to o 10 procent, lidé mířili hlavně do Řecka, Turecka nebo Egypta, a to nejčastěji letadlem a do čtyřhvězdičkových hotelů,“ popisuje Andrea Řezníčková, tisková mluvčí cestovní agentury Invia, která je na českém trhu jedničkou v oblasti prodeje dovolené přes internet. Se zvyšujícím se zájmem o dovolené v zahraničí sílí i trend včasného nákupu pobytů. Není výjimkou, že lidé začnou plánovat svou příští letní dovolenou třeba jen krátce poté, co přicestují zpět domů z té zatím poslední. Cestovní agentury jim vycházejí vstříc výhodnými nabídkami First Minute zájezdů, díky nimž si mohou s předstihem rezervovat místo v těch nejlepších destinacích a hotelích.

S Chytrou zálohou a změnou zájezdu zdarma se nespálíte

„Zatímco v případě Last Minute dovolených obvykle lidé musejí snížit své požadavky a vybírat jen z toho, co na ně zbylo, u First Minute nabídek si mohou volit z kompletní nabídky letních zájezdů. Často navíc mohou využít zajímavých slev za včasný nákup, a to včetně výhod a akcí pro děti,“ uvádí Andrea Řezníčková s tím, že u vybraných zájezdů také lze uplatnit možnost změny zájezdu zdarma, čímž si lidé ponechají zadní vrátka pro případ, že by je nakonec oslovila jiná destinace nebo by zjistili, že jim nevyjde vybraný termín. Pro zájemce, kteří ohledně využití First Minute nabídky váhají z finančních důvodů, poté cestovní agentura Invia spustila akci Chytrá záloha. U zájezdů objednaných od 1. 9. 2019 do 28. 2. 2020 stačí při nákupu pouze složit zálohu 1 500 korun a zbytek doplatit nejpozději do 45 dní před odjezdem nebo do 31. 3. 2020, podle toho, co nastane dříve.