Dnes je 31. 01. 2023

Firma Edenred od léta klientem Lesensky.cz, portfolio agentury se rozšířilo o čtyři klienty

Autor: redakce
Rubrika: nejčtenější
Srp 7th, 2015
0 komentářů

Přestože jde byznys v létě často stranou, PR a marketingová agentura Lesensky.cz získala čtyři nové klienty. Na spolupráci se dohodla s mezinárodní společností Edenred, která je známá především jako vydavatel stravenek Ticket Restaurant. Možnosti zaměstnaneckých benefitů letos firma rozšířila o předplacené stravenkové karty. Agenturní tým se také postará o jeden z největších českých e-shopů s erotickým sortimentem RůžovýSlon.cz a firmu Axigon, která dodává tankovací karty pro výhodnější ceny pohonných hmot.

„Klientům jsme připravili komunikační strategii na míru, stěžejní témata jsme navrhovali s předními odborníky v jednotlivých oborech. Jde nám samozřejmě o co nejkvalitnější informační servis jak směrem k zástupcům médií, tak k veřejnosti,“ řekl Tomáš Skolek, ředitel PR týmu agentury Lesensky.cz.

Tým odborníků z marketingového oddělení nově zastřešuje spolupráci také s mladým moderním vinařstvím Vinařství Starý vrch. „Marketingovou komunikaci jsme postavili zejména na mixu online nástrojů, které přímo navazují na aktivní propagaci vinařství v kombinaci s PR směrem k relevantním médiím,“ doplnil marketingový ředitel Roman Kučera.