Dnes je 24. 02. 2024

Rady, bonusy i projížďku v elektromobilu nabídne E.ON na výstavě Země živitelka

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Srp 21st, 2017
0 komentářů
Země živitelka: rady, bonusy i projížďka v elektromobilu

Projížďku elektromobilem a chytré rady, jak ušetřit za energie, nabídne na výstavě Země živitelka energetická společnost E.ON. Mezinárodní výstava začíná v Českých Budějovicích 24. srpna a potrvá do 29. srpna. Odborníci E.ON budou na svém stánku v pavilonu T1 návštěvníkům k dispozici každý den.

Projížďka elektromobilem

„Podporujeme rozvoj elektromobility v České republice, a proto nám přišlo logické umožnit lidem, aby se v takovém autě projeli a zjistili, jaké to je,“ říká Michaela Trávníčková ze společnosti E.ON Energie, a. s., která zajišťuje dodávky elektřiny, plynu a nabízí energetická řešení. „Projížďka není to jediné, co u nás návštěvníky čeká. Každý den jim nabídneme cenné rady v energetických otázkách. Poradíme i těm, kdo uvažují o pořízení solárního systému nebo přemýšlejí nad pořízením nového topného zdroje. Naši experti budou připraveni s nimi vše důkladně probrat,“ dodává.

Chytré rady

Návštěvníci výstavy Země živitelka mohou na stánku E.ON s experty například prodiskutovat, jak zajistit financování nového topného zdroje pomocí dotací, s jakým solárním systémem mohou optimálně využívat energii ze slunce nebo jak si usnadnit práci s pravidelnou fakturací, pokud už elektřinu vyrábějí. Specialisté zodpovědí i dotazy týkající se výkupu elektřiny z obnovitelných zdrojů energie. Kromě toho připravil E.ON na stánku každodenní semináře na témata eMobilita a CNG, Domácnost bez starostí, Kotlíková dotace, Úsporné zdroje vytápění a Solární systémy.

„Všichni, kdo se s námi přijdou do pavilonu T1 poradit, jak by mohli ušetřit na dodávkách elektřiny a plynu, mají možnost získat slevu 200 korun na dodávku energií,“ doplňuje Natálie Holý Bustová z oddělení, které má v E.ON na starosti smlouvy pro zákazníky z řad domácností.

Výstava Země živitelka je jedinou výstavou v republice, která zahrnuje celý zemědělsko-potravinářský sektor. Mezinárodní agrosalon s dlouholetou tradicí a každoročním počtem 100 000 návštěvníků patří mezi nejnavštěvovanější výstavy u nás. Součástí je i prezentace vín a vinařské turistiky v ČR.