Dnes je 3. 03. 2024

E-shop MT nábytek láká návštěvníky veletrhu MOBITEX na fakírskou židli

Autor: Redakce
Rubrika: Bydlení
Dub 18th, 2016
0 komentářů

Na mezinárodním veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX se letos poprvé představí i největší tuzemský e-shop s nábytkem MT nábytek. U stánku návštěvníky čeká fakírská židle i soutěž o designovou pohovku. Kromě toho se dozvědí, jak nejsnáze nakupovat nábytek online. Mezinárodní nábytkářský veletrh se uskuteční na brněnském výstavišti a potrvá od středy 20. do soboty 23. dubna.

Přední internetový obchod s nábytkem se letos poprvé účastní mezinárodního veletrhu nábytku a interiérového designu MOBITEX. „Účastí na veletrhu chceme ukázat lidskou stránku prodeje přes internet. Neradi bychom byli vnímáni jen jako obrazovka monitoru. Za úspěchy největšího českého e-shopu s nábytkem totiž stojí více než 250 lidí,“ popsala důvod účasti na veletrhu MOBITEX Petra Triščíková z e-shopu MT nábytek. Zatím nejčastěji online nakupují lidé ve věkové kategorii 25 až 40 let, účast na veletrhu má možnost to změnit. „Návštěvníkům ukážeme výhody nákupu nábytku přes internet a poradíme jim, jak na našem e-shopu nakupovat,“ dodala Triščíková.

Stánek společnosti MT nábytek o rozloze padesáti metrů čtverečních bude k vidění v pavilonu F. Kromě poradenství s nakupováním online je největším lákadlem fakírská židle. „Zájemci se na židli mohou posadit i vyfotit. Kromě toho připravujeme také průzkum o bydlení a soutěž o designovou pohovku,“ uvedla Triščíková s tím, že další soutěže bude společnost pořádat přímo na pódiu MOBITEXu.

Loni se MOBITEXu a souběžně konaných veletrhů účastnilo 769 vystavovatelů a navštívilo je přes 44 tisíc lidí. „Vystavovatelé veletrhu MOBITEX představí nejnovější trendy ve výrobě nábytku a dalším vybavení interiéru. Jejich nabídku doplní bezplatná poradenská centra, která pomohou s výběrem kvalitního a zdravotně nezávadného nábytku,“ doplnila Jana Tyrichová z brněnských veletrhů. Dále na návštěvníky výstaviště čeká soutěžní přehlídka Grand Prix MOBITEX i projekt Technologie a Design, který představí audiovizuální techniku jako plnohodnotnou součást interiéru. Nábytkářský veletrh se uskuteční na brněnském výstavišti a potrvá od středy 20. do soboty 23. dubna.