Dnes je 7. 02. 2023

E.ON výhodně odprodává automobily Škoda Octavia na CNG

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Led 18th, 2016
0 komentářů

Zájemci o ekologická, výkonná a také komfortní vozidla mají nyní šanci získat auto podle svých představ. Energetická společnost E.ON nabízí 36 vozů na CNG, které si za výhodnou cenu může pořídit každý, kdo chce jezdit levně a ekologicky. Automobily Škoda Octavia G-TEC v modelu Combi si lze již nyní snadno rezervovat na webových stránkách společnosti.

Komfortní cestování ve voze Škoda Octavia G-Tec v modelu Combi na stlačený zemní plyn CNG si budou moci noví majitelé vychutnat již od března 2016. Společnost E.ON s poskytovatelem operativního leasingu LeasePlan nabízí jedinečnou příležitost vlastnit zánovní automobily s výbavou Elegance, které mají najeto v průměru zhruba 50 000 km a jejichž cena začíná na 380 700 Kč bez DPH. „V segmentu CNG je obecně nedostatek bazarových vozů, proto jde o jedinečnou šanci získat komfortní ekologický vůz za nízkou cenu,“ říká Petr Hrubý, odborník na CNG ze společnosti E.ON Energie, a.s.

Nabídka zánovních automobilů Škoda Octavia G-Tec na stlačený zemní plyn zahrnuje celkem 36 vozů ve stejné výbavě a bílé barvě. Vozy jsou v provozu pouhých 18 měsíců, kvůli omezenému počtu je však důležitá jejich rezervace. „Zájemci mohou jednoduše zažádat o automobily na CNG prostřednictvím online formuláře, kde je nutné uvést také preferenční číslo vozidla,“ objasňuje Hrubý a dodává: „Před prodejem, který se uskuteční v březnu, projdou tato vozidla důkladnou prohlídkou, která zajistí majitelům garanci jejich stavu.

Vůz Škoda Octavia G-TEC je vůbec nejprodávanějším automobilem na stlačený zemní plyn na českém trhu. Populární je zejména díky vysokému komfortu a nízkým provozním nákladům, když dokáže v běžném provozu jezdit za 1 Kč na kilometr. To může znamenat až 50% úsporu na palivo proti běžným benzínovým nebo naftovým motorům.

Další informace a možnost rezervace jednotlivých vozů najdete na webu www.eon.cz/cng.