Dnes je 12. 04. 2024

E.ON přichází s novou službou zaměřenou na zdraví, nabízí nepřetržitou lékařskou pomoc

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Pro 3rd, 2015
0 komentářů

Energetická společnost E.ON přichází na trh se službou E.ON Zdraví, díky které nabízí svým zákazníkům nepřetržitou lékařskou pomoc. Doktor bude volajícím k dispozici na telefonní lince 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Případný pobyt v nemocnici si mohou lidé zpříjemnit komfortnějším ubytováním a k tomu získat částečnou finanční náhradu.

Cílem služby E.ON Zdraví je poskytnout zákazníkům energetické společnosti E.ON nadstandardní zdravotní péči. S lékařem mohou po telefonu konzultovat svůj zdravotní stav, nechat si vysvětlit odborné pojmy a zkratky nebo výsledky laboratorních testů a vyšetření. Po telefonu dostanou také informace o nejbližším vhodném lékaři, lékárně a lékařské pohotovosti. Odborník lidem vysvětlí i význam účinných látek jednotlivých léků nebo mohou nastávající maminky dostat informace o typu a nároku na vyšetření v době těhotenství.

„V případě, že se někdo z rodiny dostane do zdravotních obtíží, je možné využít mnoho nadstandardních služeb a plnění. Kromě zmíněného lékaře na telefonu a nadstandardního ubytování v nemocnici zařídíme také ubytování pro příbuzného, uhradíme případné doplatky za léky nebo zajistíme dopravu do i ze zdravotnického zařízení. Ztrátu výdělku pobytem v nemocnici vám budeme částečně kompenzovat,“ uvedl mluvčí společnosti E.ON Vladimír Vácha.

Nová služba E.ON Zdraví je určena všem zákazníkům společnosti E.ON. Její výhody ale může čerpat více členů domácnosti – například manžel/manželka nebo druh/družka pojištěného a dále až tři děti mladší 18 let žijící ve společné domácnosti.

Služba stojí 79 korun měsíčně a nabízí velice zajímavé limity plnění. E.ON Zdraví poskytuje služby lékaře na telefonu, dále nadstandardní ubytování v nemocnici, kompenzaci za hospitalizaci a doprovod k lékaři a zpět. Na nadstandardní ubytování v nemocnici nebo ubytování s dítětem je stanoven limit ve výši 10 000 Kč na jednu pojistnou událost. Kompenzace za hospitalizaci nebo doprava do nemocnice a z nemocnice má limit poloviční. Pojištění se vztahuje také na doručení léků po hospitaci a úhradu poplatků za recept až do výše 500 korun.

„V případě jakékoliv zdravotní události či požadavku týkajícího se služby E.ON Zdraví se stačí obrátit  na nepřetržitou asistenční linku,“ dodal Vácha. Číslo linky je 840 113 114. Další informace a možnost sjednání pojištění naleznete na webu www.eon.cz/zdravi.