Dnes je 7. 10. 2022

E.ON a Cetelem nabízejí speciální úvěr na výměnu kotlů

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Bře 9th, 2016
0 komentářů

Se speciální nabídkou financování nových ekologických tepelných zdrojů přicházejí společně energetická společnost E.ON a banka Cetelem. Kotlíková dotace je tak nyní dostupnější.

Komplexní E.ON Půjčka od Cetelem je určena zákazníkům, kteří by rádi využili komplexní nabízenou službu pro získání kotlíkové dotace na výměnu stávajícího neekologického kotle na tuhá paliva, ale nemají dostatek finančních prostředků na celou investici do nového tepelného zdroje,“ vysvětlil mluvčí společnosti E.ON Vladimír Vácha. Zákazník může čerpat úvěr v rozpětí od 20 000 do 1 milionu korun s dobou splácení od 6 do 72 měsíců. „Produkt může sloužit jak k překlenutí doby do obdržení dotace, tak k uhrazení nákladů, které dotace nepokrývá,“ upřesnil Jan Kloud, ředitel rozvoje obchodu a strategických partnerství banky Cetelem.

E.ON Půjčka od Cetelem nabízí atraktivní garantovanou úrokovou sazbu 7,99 % p.a. a je bez poplatku za poskytnutí a vedení úvěrového účtu. Klientům navíc umožňuje získat za stejných podmínek i další prostředky například na úpravy či rekonstrukci nemovitosti. Získat bližší informace či sjednat si úvěr on-line je možné na www.cetelem/eon či na bezplatné lince 800 900 322.