Dnes je 1. 12. 2022

Druhý ročník Vánoční elektrojízdy navštíví 18 českých měst a jednu rychlonabíjecí stanici

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Lis 23rd, 2016
0 komentářů

Už 25. listopadu začíná druhý ročník putovní akce Vánoční elektrojízda, jejímž organizátorem je společnost E.ON. Předvánoční akce je spojená se soutěží, v níž mohou účastníci splnit přání svému blízkému a ve finále vyhrát týdenní zápůjčku luxusního elektromobilu i s řidičem. Vánoční elektrojízda bude trvat do 21. prosince a navštíví 18 českých měst a jednu rychlonabíjecí stanici.

Vánoční elektrojízda nabídne aktivity pro celou rodinu. „Pro nejmenší děti jsou určeny omalovánky a vánoční přání. Dospělé pak čeká kvíz, díky kterému mohou vyhrát dárek v hodnotě až 7 000 Kč, o který si předem napíší. Dárek pak výherci doručíme už druhý den k němu domů,“ říká Erika Širůčková z pořadatelské společnosti E.ON. Odpovědí na poslední kvízovou otázku lidé automaticky postupují do finálového kola soutěže, jehož vítězi E.ON zapůjčí na 7 dní luxusní elektromobil i s řidičem.

Každý, kdo se do akce nestihne zapojit v některém z měst, se může do soutěže přihlásit na E.ON nabíjecí stanici v Humpolci-Vystrkově. V určených dobách zde bude k dispozici takzvaný „E.ON vánoční anděl“, který zájemcům o soutěž s registrací poradí. Pro ostatní případy bude na nabíjecí stanici informační tabule, kde je návod na přihlášení do soutěže popsán.

Vyhlášení celorepublikového vítěze proběhne 21. prosince na nabíjecí stanici při obci Humpolec-Vystrkov. Plánovanou trasu Vánoční elektrojízdy lze najít na facebookové stránce společnosti E.ON na adrese www.facebook.com/EON.CZ.