Dnes je 4. 10. 2023

Do Brna se sjedou top manažeři, chystá se B2B Marketing & Sales konference

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Říj 3rd, 2016
0 komentářů

Již příští čtvrtek 13. října se do brněnského Bobycentra sjedou odborníci z oblasti marketingu & salesu při příležitosti druhého ročníku SOVA B2B konference. Během akce, určené všem zájemcům z top managementu českých i slovenských firem, se tak o své zkušenosti podělí významní podnikatelé, CEO a marketingoví ředitelé úspěšných B2B firem. Kromě tuzemských hostů z praxe pozvání přijal i speciální zahraniční host, kouč TOP manažerů a autor světového bestselleru No Fear Speaking, Joe Yazbeck.

Účastníky říjnové konference pod taktovkou agentury SOVA NET čeká bohatý celodenní program, složený z přednášek a workshopů. Témata budou stejně jako loni spojena s řízením obchodu a marketingu v B2B firmách. Novinkou letošního ročníku však bude koncept založený na případových studiích. „Při výběru řečníků a témat jsme dbali na to, aby se v prezentacích objevily praktické ukázky a reálné zkušenosti přednášejících specialistů. Využitelnosti v praxi a jejího podložení reálnými výstupy si totiž účastníci obou našich loňských akcí cenili nejvíce, tak nás napadlo věnovat případovým studiím celý přednáškový blok konference,“ uvedla vedoucí marketingového oddělení SOVA NET, Michaela Náplavová. Přednášky doplní praktické workshopy, které manažerům a majitelům firem ukážou cestu, jak rozvíjet podnik v prostředí digitalizace a rychlých změn na trhu.

Pozvání na konferenci přijal například krizový manažer Petr Karásek, který promluví o tom, jak probíhala restrukturalizace společnosti Tatra a jakou roli v ní sehrála samotná značka. Zakladatel více než 30 firem a start-upů Ladislav Chodák se podělí o zkušenosti s investicemi do start-up projektů. Chybět nebude ani Filip Dřímalka, expert na digitální inovace a byznys development, nebo Jana Leitnerová, která se specializuje na využití sociálních sítí pro firmy. České řečníky doplní host světového formátu, kouč top manažerů, zakladatel, prezident a CEO organizace Prestige Leadership Advisors Joe Yazbeck.

Na závěr konference je pro hosty přichystán speciální networkingový večírek, doplněný o hudební vystoupení Moniky Bagárové. „Účastníkům opět poskytneme dostatečný prostor pro navázání nových obchodních kontaktů. Víme, jak jsou osobní vazby v B2B sektoru klíčové – ať už nad talířem pravých moravských dobrot a skleničkou lahodného vína, nebo prostřednictvím inovativní B2B sociální sítě Bezones,“ doplňuje CEO SOVA NET, Petr Mikšovič. Networkingová síť Bezones byla oficiálně představena na loňském ročníku konference, od té doby se do ní zapojily už desítky firem.