Dnes je 3. 03. 2024

Dm představuje dvě nové privátní značky: nápoje Ivorell a ponožky z dřevěných vláken Legstra

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Říj 25th, 2021
0 komentářů

Minerální vody Ivorell a textilní zboží z recyklovaných materiálů Legstra, to jsou podzimní novinky v sortimentu dm drogerie markt. Obě nové privátní značky dbají na vysokou kvalitu produktů a jsou ohleduplné k životnímu prostředí.

Minerální vody Ivorell jsou v regálech dostupné již od začátku října. Řada obsahuje čtyři minerální vody a jednu vodu s příchutí citrónu. Zákazník má na výběr z vod neperlivých, sycených či jemně sycených. „S novou privátní značkou Ivorell rozšiřujeme sortiment o další, velmi vyhledávanou kategorii nápojových produktů. Reagujeme tak na přání našich zákazníků, kteří si díky širší nabídce minerálních vod mohou podle svých preferencí vybrat, jaké osvěžení si zvolí,“ vysvětluje Martina Horká, jednatelka společnosti dm drogerie markt.

Vody jsou stáčeny v oblasti německého národního parku Hunsrück-Hochwald do lahví vyrobených ze 100% rPET, tedy z recyklátu nebo recyklovaného plastu. Díky tomuto kroku se drogerie snaží přispět k ohleduplnosti vůči přírodě.

Ponožky z celulózových vláken

S životním prostředím je spojena i druhá novinka dm drogerie. Textilní zboží značky Legstra bude od začátku listopadu dostupné jak v kamenných prodejnách, tak na online shopu dm.cz.

Nová řada nabízí punčochy nadčasového vzhledu a ponožky s moderním designem. Vzory a barvy vycházejí z aktuálních trendů a každou sezónu se budou obměňovat. Zákazníci se tak mohou těšit na nové designy. V létě například přibude kolekce nízkých ponožek s klasickými květinovými vzory nebo i trendy leopardími potisky.

„Při vývoji naší nové značky jsme věnovali zvláštní pozornost trvalé udržitelnosti. Proto jsou tkaniny vyrobeny z obnovitelných surovin nebo z recyklovaných přízí,“ zdůrazňuje jednatelka Martina Horká. Všechny výrobky splňují vysoké požadavky normy Oeko-Tex Standard 100.

Ponožky z celulózových vláken TENCEL™ Lyocell jsou vyrobeny ze dřeva, díky tomu účinně absorbují vlhkost a pomáhají regulovat tělesnou teplotu. V sortimentu nové privátní značky Legstra lze najít i ponožky řady ECOLIFE s atraktivními puntíky, jejichž složení obsahuje 85 % ověřené směsi recyklované bavlny.

V případě nových punčoch pochází příze výhradně z recyklovaného nylonového vlákna a splňuje požadavky trvale udržitelné výroby. Punčochové kalhoty jsou navrženy tak, aby zdůraznily křivky nohou. Aktuálně jsou dostupné jak v trendy červených tónech, tak i v klasické černé a merlot.