Dnes je 28. 11. 2022

Direct otevírá další kavárenskou pobočku. Tentokrát v Brně

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Bře 10th, 2020
0 komentářů

Direct pojišťovna otevírá na začátku března další pobočku s unikátním kavárenským konceptem. Po Praze a Plzni, kde už kavárenské pobočky fungují, to bude tentokrát v místě sídla pojišťovny – v Brně na Nových sadech, kde dosud lidé mohli navštívit pobočku klasickou.

Nová pobočka v Brně

„Brněnská pobočka je u klientů populární, proto jsme její přestavbu plánovali delší dobu a spojili ji s rozšířením celé pojišťovny. Nový prostor je větší, útulnější a opravdu krásný,“ uvedl ředitel pobočkové sítě Bedřich Synek.

V „Direct kavárně“ lidé zvládnou vyřídit složitější dotazy i menší požadavky. „K těm složitějším si mohou vypít kávu nebo čaj, které nabízíme zdarma na všech pobočkách. A když pospíchají, rádi jim dáme kávu s sebou,“ doplňuje Synek.

Působivý design pobočky

Působivého designu se chopila Martina Řezníčková společně s Inkou Hajmanovou, které pro koncept kavárenských poboček použily přírodní materiály a stylové vybavení. I v Brně tak lidé najdou velkorysou čekací zónu s pohodlnými křesly, množstvím knih a dětským koutkem, kde si děti mohou vyhrát, než jejich rodiče vyřídí, co potřebují.

„Pobočka je udělaná tak, aby se v ní lidé cítili příjemně a nenuceně a zároveň aby poskytovala komfortní a funkční prostor pro jednání s klienty. Použili jsme dřevěné prvky včetně původních trámů, akustický jehlan s připojením i industriální kovové detaily,“ doplnila designérka Řezníčková.

Online pomoc

Přestože Direct nenutí své klienty na pobočky chodit a umožňuje jim vyřídit vše online, chce nabídnout alternativu i těm, kteří preferují osobní kontakt. Lidé se proto mohou se svými požadavky obrátit na poradce na sedmi pobočkách po celé České republice. Loni je navštívilo téměř 30 000 lidí.