Dnes je 28. 01. 2023

Díky Torku je prostředí na pracovišti hygieničtější a bezpečnější

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Kvě 19th, 2022
0 komentářů
Setkání křesťanských podnikatelů: Praha a Olomouc, v říjnu

Balíček Tork Hygiena v kancelářích obsahuje na míru připravené produkty, služby, nástroje a podporu, které pomohou manažerům úklidu vytvořit čisté, hygienické pracoviště a zajistit, že se lidé při návratu do kanceláře budou cítit v bezpečí.

Zlepšení kvality úklidu a hygieny bez snížení efektivity provozu je pro správce budov a společnosti poskytující úklidové služby ještě důležitější než kdy dříve1. Loňský průzkum ukazuje, že 80 % veřejnosti očekává, že veřejné toalety budou nyní poskytovat bezpečnější a hygienictější prostředí než před COVID-192. Hybridní pracovní modely a zvýšený důraz na hygienu ve sdílených prostorách navíc dělají práci manažerů kancelářských budov ještě složitější. Zejména proto, že nároky na úklid a hygienu se značně liší v závislosti na tom, kolik zaměstnanců v daném okamžiku kancelář používá.

Aby manažeři úklidu dostáli těmto požadavkům, nabízí jim Balíček Tork hygiena v kancelářích produkty, služby, nástroje a podporu, které jim umožní zajistit bezpečný provoz kanceláří. Počítá i s těmito aktuálními tématy:

  • jak flexibilní kanceláře a hybridní pracovní modely vytváří nové výzvy v oblasti hygieny
  • jak mohou správci budov podporovat nové způsoby mytí rukou a upravit čištění povrchů ve sdílených prostorách

Balíček Tork hygiena v kancelářích take pomáhá manžerům úklidu posílit udržitelnost – bez kompromisů v oblasti hygieny a bezpečnosti. Všechny produkty a služby v balíčku jsou navrženy a vyrobeny šetrně k životnímu prostředí a  zdrojům surovin. Podporují efektivní spotřebu, snížení emisí uhlíku a nižší množství odpadu díky inovacím, jako jsou jednorázové dávkování a komprimované náplně. Tork Paper Circle®, první služba recyklace papírových ručníků na světě, pomáhá správcům budov splnit cíle v oblasti udržitelnosti snížením množství odpadu až o 20 %3 a snížením emisí uhlíku u papírových ručníků nejméně o 40 %4.

Odborníci společnosti Tork pomáhají hledat příležitosti ke zlepšení hygieny

Jako globální lídr v oblasti profesionální hygieny nabízí Tork bezplatné konzultace v oblasti hygieny od specializovaných a vyškolených hygienických poradců. Konzultace pomáhá správcům budov najít příležitosti ke zlepšení kvality úklidu a hygieny, jakož i efektivity provozu a udržitelnosti.

„Lidé již nehodnotí své zaměstnání pouze podle klasických zaměstnaneckých výhod a hodnot, ale také podle toho, jak zajišťuje zdraví a pohodu na pracovišti. Proto v rámci balíčku nabízíme odborné hygienické poradenství. Během konzultace naši zkušení hygieničtí poradci společně se zákazníkem prozkoumají aktuální hygienická opatření, aby rozpoznali příležitosti ke zlepšení,“ říká Anna Königson Koopmans, Marketing Director Commercial Essity.

Na základě zjištění přichází konzultanti pro hygienu Tork s jasnými doporučeními a navrhují řešení, která pomohou naplnit potřeby zákazníků a zajistit vynikající úroveň hygieny. Konzultace může probíhat na místě nebo virtuálně.

Zjistěte více zde.