Dnes je 25. 06. 2024

Designová novinka pro aktivní rodiče: kočárek Neonato Puro

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Led 20th, 2016
0 komentářů
neonato-puro

Inovativní a moderní design přináší nový kočárek Neonato Puro, který nabízí od letošního roku distributor dětského zboží, společnost Baby Direkt. Inovace spočívají nejen v oblasti bezpečnosti, ale i designu. Součástí kočárku Neonato Puro je, jako u běžné trojkombinace, standardní hluboká korba, autosedačka a také sportovní kočárek s podvozkem.

Kočárek Neonato Puro představuje moderní čtyřkolový kočárek, který ocení zejména aktivní rodiče. Kočárek se skládá z trojkombinace představující hlubokou korbu, autosedačku a sportovní kočárek s podvozkem. Sportovní kočárek je možné využívat od půl roku do tří let věku dítěte. V případě novorozence jej lze umístit proti směru jízdy, u staršího dítěte do tří let po směru jízdy,“ upřesnil Lukáš Fiala ze společnosti Baby Direkt, která v tuzemsku distribuuje značku kočárků. „Zatímco opěrka zad je nastavitelná do čtyř poloh, sportovní sezení lze umístit ve 2 výškách na podvozku. Součástí kočárku je navíc měkký pěti bodový bezpečnostní pás pro dítě,“ dodal Fiala.

Neonato Puro

Neonato Puro

Kočárek Neonato Puro je výsledkem skloubení moderních technologií a italského designu. Desítky konstrukčních vylepšení navíc přinášejí plynulejší a snadnější manipulaci a zvýšenou bezpečnost. Díky kolečkům s dvojitými kovovými kuličkovými ložisky lze s kočárkem lépe manipulovat a je možné jej bez problému využívat při různých aktivitách. Rodiče rovněž ocení jednoduchý kompaktní skládací systém, který lze složit jednou rukou, a jednoduše přepravovat.