Dnes je 3. 03. 2024

Čtyřicet lekcí na střeše Vaňkovky. Letošní Stay Fit přilákal rekordní zájem veřejnosti

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Zář 20th, 2023
0 komentářů

V červenci a srpnu se střecha brněnské Galerie Vaňkovky pravidelně plnila zájemci o lekce jógy, bachaty, zumby a dalších aktivit. V rámci letošního ročníku akce Stay Fit se uskutečnilo na 40 pohybových lekcí, přičemž účast veřejnosti byla v porovnání s předchozími roky rekordní.   

I letos nabídla Galerie Vaňkovka Brno veřejnosti možnost zdarma si zacvičit přímo na střeše nákupního centra. V rámci akce Stay Fit se pod vedením zkušených instruktorů uskutečnily lekce jógy, bachaty, vibration fitness, zumby, salsy, kizomby, dancehall, high heels a dalších pohybových aktivit.  

„Stay Fit vzniklo před dvěma lety jako malá událost. Je skvělé vidět, jak se popularita této akce zvyšuje a rovněž se stále daří zatraktivňovat nabízený programu,“ nastiňuje Natálie Vrbová, marketingová koordinátorka galerie Vaňkovka Brno. 

Oblíbené cvičení na střeše nabídne Galerie Vaňkovka i v příštím roce. Už teď organizátoři přemýšlí o možných novinkách. „Zvažujeme rozšíření cvičební zóny a samozřejmě chceme ještě více obohatit samotný program,“ uzavírá Natálie Vrbová.