Dnes je 3. 03. 2024

Češky nejčastěji touží po sexu na pláži, láká je také sex v kabinkách v obchodě nebo ve výtahu

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Říj 19th, 2015
0 komentářů

Sex je důležitou součástí každého vztahu. Podle odborníků však po nějaké době sexuální touha ze vztahu přirozeně vyprchává. Tomu lze zabránit několika způsoby, mezi které patří prolomení stereotypu změnou a kombinací různých míst pro milování. Výzkum sexshopu Růžový slon, který se zaměřil na sexuální představy českých žen, ukázal, že Češky nejvíce touží po sexu na pláži. Další lákavá místa představují kabinky v obchodě nebo výtah.

Z průzkumu sexshopu Růžový slon vyplývá, že pro české ženy je nejlákavějším místem na sex jednoznačně pláž. Pro celých 30 % z dotázaných žen je představa sexu na pláži velmi lákavá. „Tato představa má pochopitelně i své odpůrce, a to z důvodu nepraktičnosti i nepohodlnosti,“ uvedl Adam Durčák, marketingový ředitel sexshopu Růžový slon. „Pro 13 % žen představuje další fantazijní místo kabinka v obchodě nebo ve výtahu,“ upřesnil Durčák s tím, že lákavým faktorem pro Češky je také možnost odhalení při sexu. Proto si představují sex v bazénu a sex na veřejnosti.

Na žebříček dalších nejčastějších míst k souloži se dostává například auto, kancelář, les, stan, koupelna, kuchyň, balkon, pračka, vana nebo i sprcha. Oživení sexu nemusí být pouze změnou místa, ale například i různými sexuálními praktikami, popřípadě skupinovým sexem. Přibližně 60 % českých žen udává, že by uvítaly i sex ve třech či ve více lidech. Z výzkumu také vyplynulo, že 42 % žen by si rádo vyzkoušelo tvrdý sex, 16 % by dalo přednost erotickým pomůckám a zbylých 42 % sní o fistingu, nemravných slovech, tantrickém sexu nebo dokonce orgasmickém porodu.