Dnes je 12. 04. 2024

České šperky USHI uvedly novou kolekci náušnic, model Circle se vyprodal za 2 hodiny

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Dub 26th, 2023
0 komentářů

Oblíbená česká šperkařská značka USHI právě spustila novou kolekci ručně vyráběných náušnic s názvem Selflove. Prostřednictvím sedmi originálních designů zhotovených předními českými zlatníky oslavuje sebelásku a podporuje rozhodnutí udělat radost sám sobě. Jeden z právě uvedených modelů, minimalistické náušnice Circle, se vyprodal do dvou hodin od spuštění prodeje.

Buy me drink, Circle, River nebo třeba Kulička. To jsou názvy některých nových kousků aktuální kolekce Selflove české šperkařské značky USHI. Tak jako v případě předchozích náušnic jsou jednotlivé designy z pera Dominiky Šťovíčkové známé jako MamaDomisha, která je zároveň spoluzakladatelkou značky. Každý model je vyveden ve dvou verzích-stříbrné provedení má ochrannou vrstvu vzácného rhodia, druhá varianta je zlacená.

„Kolekce Selflove vyzývá k sebepoznání, sebelásce a povzbuzuje k tomu, aby lidé dokázali ocenit sami sebe a udělat si radost. Design náušnic myslí jak na ženy, které preferují klasickou nadčasovou eleganci, tak na ty, které mají rády minimalismus a čisté linie,“ přibližuje Dominika Šťovíčková, spoluzakladatelka české šperkařské značky USHI. Že se právě jejich řady rozrůstají potvrzuje i extrémní zájem o drobné a jemné náušnice Circle, které se během dvou hodin od spuštění prodeje v obou barevných variantách zcela vyprodaly. V případě modelu Buy me drink pak přidali autoři navíc výzvu. „Velice rádi se potkáváme s lidmi, kteří sledují naši cestu, drží nám pěsti a podporují nás. Vždy je to milé setkání plné pozitivní energie. Napadlo nás proto vytvořit náušnice ve tvaru skleničky s tím, že pokud se potkáme s někým, kdo je bude mít právě na sobě, pozveme ho na drink,“ říká Dominika Šťovíčková.

Většina náušnic z nové kolekce disponuje balónkovým šroubovacím zapínáním. To zabraňuje ztrátě šperku a umožňuje nositelce, aby s ním ulehla do postele beze strachu, že ji bude zapínání tlačit. Stejně jako náušnice z předchozích kolekcí ani nové modely neobsahují nikl a jsou proto vhodné také pro alergiky.