Dnes je 24. 02. 2024

České mámy věří autosedačkám Britax Römer

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Pro 9th, 2015
0 komentářů

V anketě Česká máma zvítězila v kategorii dětských autosedaček poprvé britská značka Britax Römer. České maminky mohly hlasovat na internetu nebo také osobně na různých akcích pro děti v Praze nebo Ostravě. Celkem se zúčastnilo 19 tisíc hlasujících.

Značka Britax Römer se v anketě Česká máma umístila na přední příčce poprvé a rovnou získala celou čtvrtinu hlasů ve své kategorii. Loni přitom firma získala celkem 18 % hlasů v kategorii autosedaček a umístila se jako druhá.

„Důvěra českých maminek nás velmi těší a také zavazuje k dalším inovacím a zvyšování bezpečnostních standardů,“ uvedl Lukáš Fiala ze společnosti Baby Direkt, která je výhradním distributorem značky Britax Römer v České republice a nabízí také kompletní řadu dětských kočárků, nosítek a doplňků. „Chceme rodičům poskytnout záruku bezpečnosti, aby mohli svobodně cestovat a nebát se o své potomky,“ dodal Fiala.

Anketa Česká máma se letos konala již počtvrté. Maminky volily své nejoblíbenější značky ve dvaceti kategoriích. Vybírat mohly kosmetiku, hračky, kočárky i již zmíněné autosedačky. Další informace o projektu Česká máma lze nalézt na webu www.ceskamama.cz