Dnes je 4. 10. 2022

Až 500 000 Kč na rekonstrukci bytu získá vítěz nové soutěže společnosti E.ON

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Lis 18th, 2015
0 komentářů

Částku 500 000 Kč a služby bytového architekta nabízí v nové soutěži energetická společnost E.ON. Pro účast stačí na speciálním webu www.eon.cz/soutez odpovědět na jednoduchou tipovací otázku. Každý soutěžící navíc obdrží dárek zdarma.

Celkový vítěz soutěže může finanční částku použít například na rekonstrukci obývacího pokoje, koupelny nebo jiných částí bytu či domu. K vítězství přitom stačí nejlépe odhadnout počet zákazníků společnosti E.ON, kteří budou mít k datu 13. 12. 2015 sjednanou službu s názvem Elektronická faktura. „Pro účast stačí na stránkách www.eon.cz/soutez zadat svůj tip. Vyhrává ten, kdo bude nejblíže správné odpovědi. Lidé mohou navíc získat další extra tipy, pokud do soutěže pozvou své kamarády a známé, kteří se na základě jejich doporučení zaregistrují,“ uvedl Jiří Pudil z oddělení Digital společnosti E.ON Energie.

O výši hlavní výhry přitom rozhodují též sami soutěžící. „Výše finanční částky, kterou získá celkový vítěz na rekonstrukci svého bydlení, se odvíjí od celkového počtu soutěžících. K základní částce 250 000 Kč přidáme dalších 25 000 Kč za každých 500 účastníků soutěže, maximálně však do výše půl milionu korun,“ upřesňuje Jiří Pudil.

Dárek ale čeká na všechny účastníky soutěže. Ti za svůj tip vždy obdrží bezplatnou hodinovou konzultaci s bytovými architekty Czech Deco Team, kromě hlavní výhry pak E.ON rozdá ještě dalších 30 tabletů Samsung Galaxy Tab A 9.7.

Podzimní soutěž společnosti E.ON probíhá do 13. 12. 2015. Více informací a odpovědní formulář je k nalezení na webu www.eon.cz/soutez.