Dnes je 26. 05. 2024

Arval spouští nový web. Zakládá si na přehledném a moderním prostředí

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Pro 11th, 2015
0 komentářů
Arnault Leglaye: Nový ředitel Arval CZ

Na známé adrese www.arval.cz naleznou klienti kompletně redesignovaný, responzivní a přehledný web. Právě obsahová restrukturalizace byla klíčovým záměrem společnosti. Nové moderní a uživatelsky přívětivé webovky vytvořil tým vybraných specialistů, který se musel vypořádat i s takovou výzvou, jako je spuštění nového webu ve 25 zemích během jednoho roku.

Inovace webových stránek byla dalším krokem Arvalu na cestě nabídnout svým klientům a řidičům co nejužší a spolehlivý kontakt. Zároveň si společnost vytyčila za cíl držet neustále krok s novými technologiemi, zejména pak zajistit dostupnost svých internetových stránek i z mobilních zařízení, tedy hlavně smart phonů a tabletů. Hlavním, ale nelehkým úkolem vývojářů nového webu bylo přijít s atraktivním a zároveň uživatelsky příjemným prostředím, které bude zároveň poskytovat veškeré potřebné informace klientům, řidičům, dodavatelům i široké veřejnosti.

Dominantním prvkem stránek je rolovací princip, díky čemuž není nutné všechny informace městnat do oblasti odpovídající obrazovce a odpadá zdlouhavé proklikávání se do hlubší struktury webu. Uživateli nyní stačí jednoduše rolovat nahoru a dolů, při čemž bude nacházet jasně a přehledně zpracované údaje. Další inovací zjednodušující orientaci na stránkách je rolovací menu s trefným názvem POTŘEBUJI. Návštěvník v této části uvidí nabídku s nejčastěji hledanými informacemi. Celkově je vše koncipováno tak, aby uživatel rychle a snadno našel, co hledá, a to nejen v případě, kdy má zájem prohlédnout si například produkty či novinky, ale především pak ve chvíli, kdy byl kupříkladu účastníkem dopravní nehody a potřebuje rychle vědět, co má dělat a kam zavolat.