Dnes je 1. 12. 2022

Arval již po celém světě pronajal milion vozů

Autor: Redakce
Rubrika: Auto
Lis 22nd, 2016
0 komentářů

Arval, dceřiná společnost BNP Paribas, která se zabývá komplexními službami v oblasti operativního leasingu vozidel, dosáhla hranice jednoho milionu pronajatých vozů ve všech 28 zemích své působnosti.

Ke konci roku 2015 čítal celkový vozový park společnosti Arval 949 000 pronajatých vozů, a to včetně vozů GE Fleet Services, jejíž akvizici Arval provedl v listopadu 2015. Arval nyní pronajímá již jeden milion vozidel zákazníkům z oblasti velkých mezinárodních společností i středních či malých podniků.

Přes 6 000 zaměstnanců každý den dělá vše pro to, aby poskytovali odborné poradenství a ty nejlepší služby při péči o své klienty, řidiče i vozy. „Jsem skutečně hrdý na tento úspěch, který byl umožněn díky našim zaměstnancům v každé zemi, a tímto jim děkuji a z celého srdce blahopřeji. Ještě důležitější než tento milník je však to, že naším hlavním cílem stále je poskytovat našim klientům prvotřídní služby a vždy propojovat lidský přístup s digitálními nástroji,“ uvedl Philippe Bismut, Generální ředitel společnosti Arval.