Dnes je 2. 10. 2022

Aqualand o víkendu zkrásní, hostí casting na Miss Víno 2015. V porotě zasedne i rapper El Nino

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Kvě 15th, 2015
0 komentářů

V sobotu 16. května budou mít návštěvníci Aqualandu Moravia o zábavu postaráno. V areálu akvaparku totiž proběhne veřejný casting do soutěže krásy s příznačným názvem Miss Víno 2015, kam se mohou přihlásit dívky z celé České republiky. Vítězku sobotního castingu vybere odborná porota, v níž zasedne mimo jiné i známý rapper El Nino.

Třetí květnová sobota bude v nejmodernějším akvaparku v Česku, Aqualandu Moravia, ve znamení krásy a ladnosti. Svobodné dívky ve věku od 18 do 25 let totiž budou ve 4 disciplínách bojovat o postup do finálového večera soutěže krásy Miss Víno. Ve 13 hodin se dívky představí porotě, ve které bude zasedat i rapper El Nino, a následně zodpoví dotazy z oblasti vinařství v krátkém rozhovoru. Poté proběhne první vyřazovací kolo, z nějž postoupí semifinalistky do soutěže s koštýřem. Pánské oko potěší také poslední disciplína před vyhlášením vítězky – netradiční promenáda v plavkách, která bude probíhat na můstcích u bazénů a bez lodiček. Vítězka castingu postoupí do finálového večera, který se uskuteční v jízdárně zámku Valtice v září. Zároveň získá titul Miss Aqualand Moravia.

Naším cílem je, aby se u nás návštěvníci cítili dobře a skvěle se bavili. Rádi jsme se proto stali partnery soutěže krásy Miss víno. Její casting totiž bude příjemným zpestřením denního programu. Zároveň se jedná o unikátní spojení krásy s českým a moravským vínem a vinnými tradicemi. To je nám, vzhledem k lokalitě, samozřejmě blízké, rádi místní vinaře podpoříme,“ objasnil Petr Pavlacký, ředitel největšího českého akvaparku Aqualand Moravia. „Hosté Aqualandu se opravdu budou mít na co těšit!“ slibuje Pavlacký. Absolutní vítězka titulu Miss Víno 2015 pak bude mít možnost reprezentovat Českou republiku v rámci světového finále Miss International Tourism.