Dnes je 3. 10. 2022

Aqualand Moravia vítá podzim Karibikem. Září je ve znamení pirátů

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Zář 18th, 2015
0 komentářů

Nejmodernější akvapark v Česku, Aqualand Moravia, zahájil ve dnech 12. a 13. září sérii víkendových tematických akcí s pirátským motivem. Každý zářijový víkend až do konce měsíce tak nyní budou v akvaparku probíhat netradiční soutěže pro děti i dospělé, tematická cvičení nebo pirátské diskotéky, a to vše v duchu exotického Karibiku a bájných pirátů.

Vždy od sobotní 10. hodiny si budou moci návštěvníci akvaparku užívat pirátů z Aqualandu. Ti budou v kostýmech vítat hosty již při příchodu do areálu, kde se s nimi budou lidé moci také vyfotografovat. „Další setkání s piráty bude čekat návštěvníky v bazénové hale, kde pro ně bude připraven speciální animační program,“ přibližuje akci Dalibor Komárek, manažer marketingu a obchodu z největšího českého akvaparku Aqualand Moravia s tím, že v sobotu i neděli probíhá program vždy od 10 do 17 hodin. Chtěli bychom tímto zářijovým tématem plynule navázat na sérii animačních akcí, které probíhaly v našem areálu celé léto. Jedná se zároveň o odkaz na letní radovánky v karibském stylu, který letošní prázdniny často připomínaly,“ doplňuje Komárek.

V rámci akce bude probíhat například zápas s kapitánem Dřevěné koleno, cvičení ve vodě Aquagym, pirátská mini diskotéka pro děti či pirátské tance z Karibiku pro všechny návštěvníky. Na své si přijdou také rodiny, které se budou moci zapojit do soutěží společně. V duchu letních témat plánuje Aqualand pokračovat i v říjnu. To, že venku již nepanují tropické teploty, vůbec neznamená, že akvapark přestal fungovat. Právě naopak. Zábava, relax i adrenalin pokračují naplno i nadále, jen se akce přesunuly do interiéru,“ upřesňuje Dalibor Komárek.

 

Harmonogram akcí

ČAS KONÁNÍ AKCE
10:00 Promo v pirátských kostýmech
11:30 Aquagym
12:00 Karibikoviny – soutěže pro všechny
13:30 Kapitán Dřevěné koleno – soutěže pro dospělé
14:00 Aquagym
14:30 Karibikoviny – soutěže pro všechny
15:00 Pirátské Mini Disco
16:00 Piráti z Aqualandie – rodinné soutěže
17:00 Pirátské tance z Karibiku