Dnes je 17. 04. 2024

Aqualand Moravia slaví 2. narozeniny. Plánuje adrenalinovou show bungee jumping z jeřábu

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Čvc 31st, 2015
0 komentářů

Nejmodernější akvapark v Česku Aqualand Moravia bude v sobotu 1. srpna slavit své 2. narozeniny. A celý den pojme ve znamení zábavy, extrémních sportů a adrenalinu. Na návštěvníky tak čeká například ojedinělá show extrémních sportů, letecká akrobacie či třeba bungee jumping s možností si extrémní sport osobně vyzkoušet.

Od sobotní 9. hodiny ranní si budou moci návštěvníci Aqualandu Moravia naplno užívat adrenalinového dne. „Narozeniny akvaparku jsou pro nás význačnou událostí, kterou s našimi hosty rádi oslavíme. A protože jsme symbolem zábavy, chceme je především dobře pobavit,“ přibližuje Petr Pavlacký, ředitel největšího českého akvaparku Aqualand Moravia.  

Sobotní návštěvníci si tak budou moci na vlastní kůži vyzkoušet třeba bungee jumping skokem z 50 metrů vysokého jeřábu a tento seskok či řadu jiných cen vyhrát v soutěžích, které se budou konat až do večera. Narozeninový den obohatí také show extrémních sportů, kde vystoupí třeba 6ti násobný vicemistr ČR ve skateboardingu, jezdci BMX Jakub Hlubocký a Mates Tuček či třeba odborník na freeruning Jimmi Dohnal. V 17:00 hodin pak předvede divákům své kousky Martin Šonka, pilot světové série Red Bull Air Race, Mistr Evropy a vicemistr světa v letecké akrobacii v kategorii unlimited. Pomyslnou třešničkou na narozeninovém dortu bude také účast hokejistů extraligového brněnského klubu HC Kometa Brno.

V rámci narozenin proběhne také 2. ročník zábavně sportovní akce Aqualand CUP, která bude samostatnou oslavou pro děti z klokánků a dětských domovů, jimž Aqualand Moravia věnoval volné vstupenky. Děti budou v týmech spolu se sportovci z Unie sportovních klubů města Brna zdolávat humorné soutěžní úkoly.

Velkolepá oslava 2. narozenin největšího akvaparku v Česku je první z řady srpnových akcí, které si organizátoři pro návštěvníky připravili. Po ní bude následovat kulinářský Souboj šéfkuchařů Marcela Ihnačáka a Radka Šubrta, který připadá na čtvrtek 13. srpna. O dva dny později, v sobotu 15. srpna, bude Aqualand poskytovat poradenství v rámci Fitness dne. S prázdninami se pak definitivně rozloučí v sobotu 29. srpna na unikátní akci Kanikuly day, která se ponese v duchu soutěží pro děti.