Dnes je 25. 07. 2024

Aqualand Moravia se na Silvestra promění v džungli, tančit se bude v rytmu afrických bubnů

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Pro 28th, 2015
0 komentářů

Návštěvníci akvaparku Aqualand Moravia mají možnost během silvestrovských oslav využít neomezený vstup jak na vodní atrakce, tak do wellness Forum Romanum. Mohou tak odpočívat a relaxovat, nebo se naopak bavit ve vodním světě za doprovodu DJane Jeaniss a DJane Olliie. Celý večer se bude odehrávat v rytmech džungle, představí se praví afričtí bubeníci a tanečnice. Nouze nebude ani o speciální menu. Program začne v 18:30 a potrvá až do třetí hodiny ráno.

Atmosféru džungle v nejmodernějším akvaparku v České republice dokreslí skupina BaToCu se svým tanečním vystoupením. Pod vedením Moniky Diatty Rebcové představí tance zejména ze západní Afriky, kde se konají i jejich každoroční taneční workshopy. Kromě tanečníků se návštěvníci setkají i s pravými africkými bubeníky, kteří předvedou své umění na bubny djembe, dundun, krin či sabar. Program doplní svým vystoupením i skupina Wild Girls.

Oslavy Nového roku bude doprovázet nejen bohatý program, ale také gastronomické zážitky, které jsou v ceně zakoupené vstupenky. „Pro hosty Silvestrovské noci jsme si připravili tříchodové menu. Během celého večera si mohou všichni dopřát samoobslužný bar s předkrmy a saláty, v případě hlavního chodu mají návštěvníci na výběr ze čtyř pokrmů. Volit mohou od kuřecího masa přes těstoviny až po steak s hranolky. Vše mohou zakončit dezertem, například čokoládovou panna cottou s lesním ovocem nebo kreméšem s vanilkovým krémem,“ popsal silvestrovskou nabídkou Dalibor Komárek z Aqualandu Moravia.

Na Silvestra mohou hosté vyzkoušet adrenalin na tobogánech až do 22 hodin, jedinečný venkovní bazén Riviéra s výhledem na Pálavu si oslavující budou moci vychutnávat až do tří hodin do rána. Ve wellness pak návštěvníci zažijí silvestrovské saunové ceremoniály. Lidé se navíc nemusejí obávat, že by si nemohli plně vychutnat ani třeba barmanskou fire show a vyzkoušet nabízené drinky. Mohou si totiž zajistit dopravu z Brna prostřednictvím autobusu, který pro ně bude přistaven odpoledne v Brně a v půl druhé v noci pak u Aqualandu Moravia. Vstupenky na silvestrovskou party začínají na 349 korunách, zpáteční jízda autobusem vyjde na 199 korun.

Více informací a možnost rezervace vstupenky naleznete zde. 

ZÁKLADNÍ INFORMACE K SILVESTRU 2015
Akce Silvestrovská noc – Džungle show
Termín 31. 12. 2015, od 18:30
Pořadatel Aqualand Moravia
Zakoupení vstupenek Na webových stránkách akvaparku