Dnes je 17. 04. 2024

Aqualand Moravia pořádá v červenci Fashion Day, v plavkách se představí i finalistky soutěže Miss Víno

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Čvc 15th, 2015
0 komentářů

Nejmodernější akvapark v Česku Aqualand Moravia v Pasohlávkách u Mikulova chystá na 18. července den plný módy. Součástí akce bude přehlídka plavek a spodního prádla včetně představení finalistek soutěže Miss Víno v netradičním prostoru mezi tobogány a bazény. Lidé se budou moci v příjemném prostředí potkat také s českou Miss Earth 2015 Karolínou Mališovou.

Fashion Day v Aqualandu Moravia navazuje na početné akce, které organizátoři pro návštěvníky na léto nachystali. Koncem června odstartovala letní sezóna hudebním festivalem za účasti zpěváka Bena Cristovaa. „Celý Fashion Day bude v duchu módy a krásy. Lidé se mohou těšit například na módní přehlídky finalistů Miss Víno a především na promenádu v plavkách a spodním prádle. Tobogány a bazény jim k tomu v horkém létě poskytnou příjemné osvěžení i celodenní vodní zábavu,“ přibližuje Petr Pavlacký, ředitel největšího českého akvaparku Aqualand Moravia.  

Organizátoři pro návštěvníky připravili také módní přehlídku Miss a Mistr Charme 2015. Tři dívky a tři chlapci se předvedou ve sportovním a plážovém oblečení. Na programu jsou i soutěže pro všechny příchozí. Lidé budou moci klást i všetečné dotazy na účastníky prostřednictvím moderátora.

Návštěvníci Aqualandu Moravie nebudou ochuzeni o zábavu ani v srpnu, kam organizátoři směřují největší hustotu unikátních akcí. Srpen sportovními aktivitami odstartuje oslavu 2. narozenin akvaparku. Následně 13. srpna propukne kulinářský Souboj šéfkuchařů Marcela Ihnačáka a Radka Šubrta. A hned o dva dny později bude Aqualand poskytovat poradenství v rámci Fitness dne. S prázdninami se pak definitivně rozloučí 29. srpna na Kanikuly day, který se ponese v duchu soutěží pro děti.