Dnes je 14. 06. 2021

Aqualand Moravia pořádá silvestrovský večírek v karibském stylu, hostům nabídne focení s krajtou nebo lekci salsy

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Pro 20th, 2014
0 komentářů

Nejmodernější český akvapark Aqualand Moravia pořádá na Silvestra originální zábavný program v duchu karibské plážové party. Hosty tak v průběhu večera čeká řada exotických tanečních vystoupení v rytmu salsy, lekce latinskoamerických tanců, tradiční kubánské menu nebo třeba půlnoční ohnivá show. Silvestrovský večer začíná v 18 hodin a oslavy potrvají do ranních hodin.

Originální silvestrovský večírek Aqualandu Moravia v rytmu kubánské hudby a salsy, kterou představí dvojnásobná vicemistryně světa Neli Portella, přenese hosty v šest hodin večer na karibskou pláž. Vedle výuky latinskoamerických tanců pod vedením taneční skupiny La Portella se mohou hosté těšit třeba na fotografování se 4metrovou krajtou tmavým albínem. Ta se objevila mimo jiné také ve videoklipu slovenského zpěváka Tomiho Popoviče.

Celou oslavu příchodu nového roku bude provázet tradiční kubánská gastronomie. “K oslavě nového roku jsme pro hosty latino party připravili pravé kubánské menu. Předkrm bude formou samoobslužného salátového baru v jihoamerickém stylu s prvky exotického ovoce a zeleniny. Hlavní chod bude mít dvě varianty, a to buď kuřecí stehýnka se zázvorem, citronovou kůrou a ananasovým chutney nebo v podobě hovězího ragů se zelenými fazolkami a sojovo-sezamovou omáčkou. Přílohou je jasmínová rýže s koriandrem nebo strpis hranolky. Silvestrovské menu je pak zakončeno sladkou kokosovou panna cottou s maracujovým coulis,” přiblížil Dalibor Antonín, brandmanažer největšího českého akvaparku Aqualand Moravia

V rámci silvestrovské party mohou hosté navštívit také relaxační centrum Forum Romanum Wellness, kde budou mít do 22 hodin jedinečnou možnost vidět saunové ceremoniály a zážitkové saunování. Po celou dobu oslav mají hosté v plavkách možnost využívat také bazénů, tobogánů a dalších vodních atrakcí, které budou plně dostupné. Vstupenky na akci si mohou lidé pořídit přímo na stránkách Aqualandu Moravia od 290 korun. Ojedinělá akce je již z poloviny vyprodaná.

Více informací a možnost rezervace vstupenky naleznete zde.