Dnes je 29. 09. 2022

Aqualand Moravia otevře letní sezonu 2015 opravdu originálně. Hvězdným hudebním festivalem v plavkách

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Čvn 23rd, 2015
0 komentářů

Nejmodernější akvapark v Česku Aqualand Moravia odstartuje 27. června unikátním hudebním festivalem Aqualand Vinium FEST 2015 novou letní sezonu. Za hudební účasti Bena Cristovao, kapely O5 a Radeček nebo Lake Malawi zpřístupní venkovní areál veřejnosti. Od 9 do 19 hodin tak budou moci návštěvníci při plavání a ježdění na tobogánech poslouchat kapely, sledovat představení brazilského bojové umění nebo se potkat s finalistkami České Miss 2015.

První ročník Aqualand Vinium Festu, festivalu v plavkách, přivítá letní prázdniny opravdu stylově. Od 9. hodiny ranní, kdy proběhne slavnostní otevření areálu, se budou prostorami akvaparku linout známé songy populárních zpěváků a kapel, stejně jako vůně připravovaných domácích pokrmů. Samotný festival odstartuje v 10:30 a potrvá až do 19 hodin. Cílem Aqualand Vinium Festu je propojit koncept tradičního hudebního festivalu s netradičním prostředím akvaparku. “Uchopení aquafestu bude korunováno neotřelým výhledem na Mušovská jezera a nádhernou Pálavu,” přibližuje Petr Pavlacký, ředitel největšího českého akvaparku Aqualand Moravia.

Návštěvníci zaznamenají v den openingu novinky také v samotném areálu akvaparku. V sobotu si tak budou moci vyzkoušet třeba nové vlnobití. “V rámci oblíbené atrakce vlnobití jsme nově přidali také plážové a bouřkové vlny, což ocení děti i všichni lidé, kteří mají rádi trošku zdravého adrenalinu,” láká Pavlacký s tím, že po celý festivalový den budou v Aqualandu Moravia probíhat také soutěže a animační programy a cvičení pro děti i dospělé. V den otevření letní sezony si budou moci návštěvníci rovněž vychutnat řadu domácích jídel a nápojů. Tyto možnosti jim vedle Imperium Restaurantu nově nabídne také Coffeeland, Grill bar, Burger bar, Wellness bar, Pizzeria Marcus, Fruit Market nebo třeba stanoviště se zmrzlinami a ledovými tříštěmi.