Dnes je 4. 12. 2022

Aqualand Moravia hostil nultý ročník Aqualand Cupu, zapojily se děti z domovů, ústavů i známí sportovci

Autor: Redakce
Rubrika: Lifestyle
Úno 11th, 2015
0 komentářů

V nejmodernějším českém akvaparku Aqualand Moravia se dnes uskutečnil startovací ročník sportovně zábavní akce Aqualand Cup aneb “Trochu v tom plaveme”. Od 11 hodin v akvaparku soutěžila sportovní družstva složená z dětí diagnostického ústavu, dětských domovů či Klokánku. Partnery v jedenácti soutěžních disciplínách jim byli profesionální sportovci. Akci zaštítila Unie sportovních klubů, ministerstvo školství či brněnský magistrát.

Nultý ročník Aqualand Cupu proběhl v interiérech pasohlávského akvaparku. Družstva měla za úkol zdolat vodní, suchozemské i vědomostní disciplíny. Dětem v plnění úkolů pomáhali profesionální sportovci, mezi nimiž byli například hokejisté Komety Brno či fotbalisté brněnské Zbrojovky.

“Cílem Aqualand Cupu bylo zejména udělat radost dětem z ústavů. Věřím, že se nám to za pomoci známých sportovců a zábavných soutěží podařilo. Jedná se o unikátní projekt, do kterého jsme se jako zábavní zařízení určené především pro rodiny s dětmi velice rádi zapojili,” objasnil Dalibor Antonín, brandmanažer největšího českého akvaparku Aqualand Moravia.