Dnes je 17. 04. 2024

Akce: Při nákupu kotle či tepelného čerpadla ENBRA na vás čeká příjemná odměna!

Autor: Redakce
Rubrika: Bydlení
Čvc 1st, 2015
0 komentářů

Společnost ENBRA zároveň s představením novinek v sortimentu produktů pro rok 2015 chystá příjemnou odměnu pro své zákazníky. Od 1. července do 30. září poběží speciální akce spojená s nákupem tří konkrétních inovativních výrobků, kterými jsou kotel na tuhá paliva ENBRA TP-EKO, plynový kondenzační kotel ENBRA CD a nová řada úsporných tepelných čerpadel ENBRA.

Každý zákazník, který si v období od 1. července do 30. září zakoupí tepelné čerpadlo ENBRA či nový typ kotle na tuhá paliva ENBRA TP-EKO, dostane poukaz na nákup v hodnotě 1 000 Kč v obchodním řetězci TESCO. V případě koupě plynového kondenzačního kotle z řady ENBRA CD, která se vyznačuje širokým výkonnostním rozsahem dle jednotlivých modelů od 2,7 do 100 kW a velmi tichým provozem, se může jeho nový majitel těšit na poukaz v hodnotě 500 Kč.

„Představení nových produktů je pro nás vždy radostnou událostí. Věříme, že kvalita našich výrobků společně s příjemným bonusem bude pro zákazníky tou nejlepší odměnou,“ říká Karel Vlach, generální ředitel společnosti ENBRA, která se zabývá prodejem, instalací a servisem otopné techniky.