Dnes je 28. 01. 2023

Jedinečná akce v Aqualandu Moravia – Happy days: Rodiny, studenti i senioři pořídí vstupenky až s 50% slevou

Autor: Redakce
Rubrika: nejčtenější
Zář 6th, 2017
0 komentářů
Pro rodiny, studenty, seniory jsou vstupenky do Aqualandu Moravia na podzim o polovinu levnější

Dvojnásobnou radost si mohou na podzim užít všichni milovníci relaxu a vodních radovánek. Nejmodernější aquapark v České republice – Aqualand Moravia si totiž pro návštěvníky připravil jedinečnou akci. V rámci Happy days mohou první týden v měsíci pořídit rodiny s dětmi, studenti i senioři výhodnější vstup do aquaparku. Díky speciální akci si tak užijí celodenní koupání, jízdu na tobogánech i wellness s výraznou slevou.

Zvýhodněné vstupné pro všechny věkové kategorie

Na zvýhodněné vstupné dosáhnou všechny věkové kategorie. Senioři mají svůj šťastný den každé první pondělí v měsíci, kdy pořídí celodenní vstupenku do Aqualandu Moravia za skvělých 249 Kč, vstupenka zahrnující i vstup do wellness centra je pak vyjde na 349 Kč. Proti běžné ceně vstupenek tak ušetří téměř polovinu. Stejně výhodné je celodenní vstupné také pro studenty, kteří se na snížené ceny mohou těšit každou první středu v měsíci. Pro uplatnění slevy stačí předložit na pokladně studentský průkaz.

Zlevněné vstupenky pro rodiny s dětmi

Aqualand Moravia je díky své rozmanitosti ideálním místem pro rodiny s dětmi. I pro ty je proto akce Happy days určena. Rodiny s dětmi mohou žádat zlevněné vstupenky vždy první úterý v daném měsíci. Díky akci zaplatí za celodenní rodinnou vstupenku pouze 799 korun, což je o téměř 50 % méně než v jiné dny.