Dnes je 23. 04. 2024

ACTIVA přispěla dětem v domovech už 6 miliony, nově pomůže i seniorům

Autor: Redakce
Rubrika: Z trhu
Kvě 10th, 2015
0 komentářů

Společnost ACTIVA od letošního roku podporuje také seniory. Do Domova klidného stáří v Žinkovech a Kanceláře Ombudsmana pro zdraví nově letos poputují zdarma kancelářské potřeby či úklidové a hygienické prostředky. Jednička mezi poskytovateli sortimentu pro provoz kanceláří už přitom od roku 2006 pomáhá vybraným dětským domovům a dalším regionálním organizacím pro děti. Do konce loňského roku jim takto v součtu poskytla zboží za více než 6 300 000 korun.

Z každé objednávky, kterou přijme společnost ACTIVA prostřednictvím elektronického obchodu na obchod.activa.cz, věnuje firma 3 koruny na projekt ACTIVNĚ dětem. Kancelářské a školní potřeby v nashromážděné hodnotě pravidelně putují do dětských domovů a jiných sdružení, která podporují děti. Nyní ACTIVA obdobný počin spouští pro seniory. V letošním roce jsme se rozhodli v rámci projektu ACTIVNÍ senior podporovat Domov klidného stáří v Žinkovech a Kancelář Ombudsmana pro zdraví. Do pomoci jsou zapojeni všichni naši zákazníci, kteří počtem svých objednávek rozhodují o tom, v jaké hodnotě zboží organizacím věnujeme,“ konstatovala Jana Martínková ze společnosti ACTIVA, prodejce nejširšího katalogového sortimentu kancelářských potřeb, občerstvení, drogerie, hygienických a úklidových prostředků v Česku.

Rozšiřuje se tak výčet téměř tří desítek organizací, kterým každoročně materiální pomoc od ACTIVY putuje. Celý projekt je k dispozici na webové stránce www.activnedetem.cz. Nad rámec projektů ACTIVNĚ dětem a ACTIVNÍ senior přitom firma podporuje i projekt Konto BARIÉRY Nadace Charty 77, projekt Světluška Nadačního fondu Českého rozhlasu, Nadační fond Kapka naděje, projekt Akce cihla občanského sdružení PORTUS PRAHA i Nadaci Terezy Maxové dětem. Těm jen vloni dopravila kancelářské potřeby či úklidové prostředky za více než 190 000 korun.