Dnes je 25. 04. 2024

SOUTĚŽ: Přivítejte léto se zdravím a vitalitou!

Autor: redakce
Rubrika: Soutěže
Led 1st, 2014
0 komentářů

Soutěžte s námi o balíčky špičkových vitamínů a doplňků stravy od společnosti GENERICA, tentokrát zejména o kapky B-komplex, dětské kapky BioLac Baby nebo Zinavit a Echinaceu přispívající ke správnému fungování imunitního systému.

 

Přivítejte léto zdraví a vitální s portálem ZPRAVODAJSTVI24.cz a GENERICOU.

 

Pro první tři výherce jsou připraveny atraktivní balíčky, sestávající z následujících cen:

 • B-komplex kapky:  První a jediný B-komplex ve formě kapek, určený pro děti od 3 let. B-komplex  Generica kapky obsahují všech 8 esenciálních vitamínů skupiny B včetně kyseliny listové a vitamínu B12. Je vhodný i pro diabetiky, sladkost kapek zajišťuje xylitol. Kapky mají příjemnou ovocnou příchuť.Užívání produktů obsahujících xylitol namísto cukru přispívá k udržení mineralizace zubů .B-komplex kapky je možné užívat i dlouhodobě bez rizika předávkování.
 • BioLac Baby drops: Jedinečné kapky s obsahem aktivních kultur přirozeně přítomných v mateřském mléku. Obsahuje Lactobacillus plantarum LP01 a Bifidobacterium breve BR03. Kapky jsou vyrobeny jedinečnou patentovanou metodou mikroenkapsulace, která významně zvyšuje životaschopnost kultur v trávicím traktu. Kmeny jsou chráněny proti vlivům žaludečních a žlučových kyselin uzavřením do mikrokapslí, což zajišťuje jejich bezpečnou dopravu do tlustého střeva.
 • Zinavit pomeranč: Vitamín C a zinek přispívají: ke správnému fungování imunitního systému, což je důležité hlavně v kritických ročných obdobích podzim – zima – jaro. Vitamín C napomáhá: ke správné tvorbě kolagenu, ke správné funkci krevních cév, dásní, pokožky, zubů, chrupavek a kostí. Zinek přispívá k udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky.
 • Echinacea: Extrakt z Echinacea purpurea působí uklidňujícím  účinkem pro hrdlo, hltan a hlasivky. Vitamín C a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému, což  je důležité hlavně v kritických ročních obdobích podzim – zima – jaro.

 

Soutěž běží od 20.5. 2014 do 15.6. 2014. Pro možnost výhry stačí souhlasit s pravidly soutěže (viz níže) a správně odpovědět na všechny otázky. Odpovědi najdete na www.generica.sk/cz/. Třem vylosovaným výhercům zašleme po skončení soutěže ceny.

1) Je možné BioLac Baby drops uchovávat při pokojové teplotě?

a) ne, v žádném případěb) jen dokud nejsou otevřenyc) ano, i po otevření

2) BioLac Baby drops obsahují:

a) konzervační látkyb) kmeny LP01, přirozeně přítomné v mateřském mléce, a BR03c) umělá sladidla

3) BioLac Baby drops jsou vyrobené metodou mikroenkapsulace. Ta mimo jiné umožňuje:

a) zlepšit stabilitu kmenů ve výrobku a používat jejich nižší koncentraci, protože kmeny jsou pak odolné vůči žaludečním šťávámb) přidat kapky i do horkých jídel a nápojůc) ochránit buňky před oxidačním stresem.

Souhlasím s níže uvedenými pravidly soutěže

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

 

Pravidla soutěže

 1. Soutěž probíhá ve stanoveném termínu zadavatele. Do posledního dne tohoto termínu je možné odpovědět na soutěžní otázky, které jsou umístěny na soutěžní stránce.
 2. Do závěrečného slosování soutěže budou zařazeni jen ti soutěžící, kteří správně zodpoví soutěžní otázky.
 3. Již jednou odeslanou odpověď na soutěž či soutěžní anketu nelze zpětně opravit.
 4. Soutěžit mohou pouze čtenáři serveru Zpravodajstvi24.cz starší 18 let. Soutěže se nesmí zúčastnit členové a spolupracovníci redakce Zpravodajstvi24.cz a jejich rodinní příslušníci.
 5. Soutěžit mohou občané a rezidenti České republiky a Slovenska.
 6. Výherci soutěže budou vylosováni.
 7. Výherce bude kontaktován redakcí Zpravodajstvi24.cz na základě poskytnutého kontaktního e-mailu ve své odpovědi a bude s ním domluven způsob předání výhry.
 8. Při osobním předání výhry v redakci je výherce povinen potvrdit toto převzetí do 14 dnů ode dne obdržení zaslaného redakčního e-mailu, který informuje o výsledku losování.
 9. V případě, že kontaktní údaje nebudou pravdivé či výherce nesplní podmínky soutěže, bude vybrán jiný výherce.
 10. Pokud výherce výhru do 14 dnů od prvního zaslání e-mailu nepotvrdí a nezašle povinné korespondenční údaje k zaslání, bude vylosován náhradník. Pakliže ani náhradník nebude reagovat na výhru do 14 dnů, cena následně propadne ve prospěch organizátora.
 11. Účastí v soutěži dáváte souhlas se zasíláním informací týkajících se serveru Zpravodajstvi24.cz a jeho partnerů na e-mail uvedený ve formuláři soutěže.

Komentáře jsou vypnuty.