Dnes je 13. 07. 2024

Společnost dm 17. srpna znovu otevírá prodejnu v Prostějově, prošla regenerací

Autor: Redakce
Rubrika: Cestování
Srp 17th, 2023
0 komentářů

Společnost dm drogerie markt ve čtvrtek 17. srpna v 8 hodin znovu otevírá prodejnu v OC Zlatá brána v ulici Dukelská brána v Prostějově. Prodejna prošla regenerací a ve dnech 17. až 23. srpna v ní zákazníci získají 20% slevu na celý nákup. Od 17. do 18. srpna navíc k nákupu zdarma obdrží pevnou nákupní tašku, ve které si zboží pohodlně odnesou. Otevírací doba prodejny je od 8 do 20 hodin, o víkendu pak do 19 hodin. 

Nakupující se mohou těšit na moderní prodejnu o celkové rozloze 425 m2, přičemž prodejní plocha činí 323 m2. Na prodejně bude k dispozici rovněž připojení k wifi síti, navíc mohou zákazníci využít tisk etiket na produkty ze svých fotografií. Pro nejmenší návštěvníky je přichystán koutek s hracími elementy. „Pravidelně investujeme do rozvoje prodejen dm tak, aby bylo nakupování pro naše zákazníky příjemným zážitkem. I díky přízni našich zákazníků jsme jako společnost stabilní a máme možnost nejen expandovat do nových míst, ale také maximálně pečovat o stávající prodejny a regenerovat je. Příkladem je právě prodejna v Prostějově,“ uvádí Jiří Peroutka, manažer komunikace dm. Nákupy zákazníkům usnadní dm lupy, které jsou připevněné na nákupních vozících a díky kterým je čtení malých písmen na produktech mnohem komfortnější.  

Prodejna dm nabízí širokou sortimentní nabídku privátních, exkluzivních i dodavatelských značek zahrnující všechny oblasti péče o zdraví a krásu, péče o dítě nebo domácnost. Zákazníci, kteří hledají trvale udržitelné alternativy k běžným produktům, se mohou snadno orientovat podle zelených cenovek, jimiž jsou tyto produkty označeny. 

Zákazníci v dm pořídí produkty ve vysoké kvalitě za výhodné ceny. Díky garanci dm dlouhodobých cen mají jistotu, že každá změna cen je platná minimálně po dobu čtyř měsíců. Nemusejí tedy čekat na akční slevy, protože v dm nakoupí vždy výhodně.