Dnes je 25. 09. 2021

Celostátní česká služba zajistí lidem výhodné služby v oblasti řemesel i financí. S věrnostním programem navíc ušetří

Autor: Redakce
Rubrika: Finance
Čvc 23rd, 2020
0 komentářů

Více než pět let už na trhu figuruje Celostátní česká služba, která svým klientům zajišťuje zprostředkování služeb od řemeslných prací přes právní servis až po oblast financí. Díky spolupráci s řadou odborníků tak lidé při shánění toho nejvýhodnějšího produktu ušetří čas i peníze. S věrnostním programem Sphere pak navíc mohou nakupovat se slevou na deseti tisících obchodních místech v Česku i na Slovensku.

Celostátní česká služba se specializuje na zprostředkování služeb a výhod pro lidi v celém Česku již od roku 2015. „Službu aktuálně využívají tisíce lidí všeho věku po celé zemi. Takto velké množství klientů znamená silnou pozici při zajišťování slev a výhod u dodavatelů služeb,“ říká Jiří Soural z Celostátní české služby.

Klienti své poptávky zadávají prostřednictvím uživatelské linky. Ta na jejich základě zajistí služby u některého ze smluvních dodavatelů. Těch jsou v současné době desítky a neustále přibývají další. Jejich výběru věnuje Celostátní česká služba velkou pozornost. „Každého dodavatele si pečlivě prověřujeme a vybíráme skutečně jen ty s velmi dobrým hodnocením. Jsme tak schopni našim klientům nabídnout špičkový servis za nejlepší ceny na trhu,“ popisuje Jiří Soural.

Samotné služby, z nichž mohou klienti vybírat, jsou rozdělené do šesti kategorií. Lidé tak mohou poptávat služby řemeslníků, informační, právní a realitní služby nebo úspory v domácnosti. Poslední kategorií, na níž se Celostátní česká služba zaměřuje, je pak oblast financí. Díky výhradní spolupráci s finančními specialisty ze společnosti Poutko, která je registrovaná u České národní banky, nabízí v této oblasti vysoce profesionální služby.

„Finanční poradenství patří mezi nejvyhledávanější služby z našeho portfolia. Lidé se totiž často ve finančním světě neorientují, nezřídka nemají přehled ani o produktech, které sami využívají. Specialisté ze společnosti Poutko tak pro tisíce našich klientů řeší lepší podmínky u běžných i spořících účtů, stejně tak jejich pojistné smlouvy a investice například do dluhopisů či termínovaných vkladů,“ uvádí Denisa Hudčeková z Celostátní české služby.

Kromě zprostředkování služeb členům programu nabízí Celostátní česká služba možnost využít i slev v řadě tuzemských a slovenských obchodů. Klienti se k nim dostanou díky exkluzivní spolupráci s věrnostním programem Sphere, který poskytuje slevy ve více než deseti tisících obchodních místech v České republice a na Slovensku. Uživatelům v nich stačí pouze vytáhnout členskou kartičku.

Členem Celostátní české služby se může stát každý, kdo má trvalý pobyt na území České republiky. Službu lze aktivovat osobně na některé z poboček – v Praze, Brně, Zlíně a Plzni. Proškolený pracovník novým klientům na místě vše vysvětlí a zodpoví případné dotazy týkající se fungování služby. Při samotném objednání služeb pak již klienti využívají uživatelskou linku a řeší vše z pohodlí svého domova.

 

Komerční sdělení